Oefening om je beter te beschermen
	Oefening om je beter te beschermen. Als een medium hoor je vaker de vraag tijdens een consult. Hoe kan ik me beter beschermen. Er zijn heel wat manieren om je te beschermen tegen te veel invloeden van buitenaf. Wat zeker nodig is als je hooggevoelig bent.
Oefening om je beter te beschermen
Het allerbeste is, weten wie je bent. Want dan weet je ook wat niet van jou is. Dus bescherming beging met inzicht in jezelf en bewustZijn! Doordat dit nu juist soms het probleem is voor veel mensen. Omdat we niet leren inzicht te krijgen in onszelf. Kan dit dus een tijdje duren.
Ontdekken dat je gevoelig bent
Vooral voor jonge mensen en in de puberteit. Of als ze net tot ontdekking komen dat ze zo gevoelig zijn. Kan het helpen om een paar hulpmiddelen toe te passen en te kijken wat voor je werkt en wat niet.
Energieveld
Ieder mens heeft een ENERGIEVELD om zich heen. Dat wordt de AURA genoemd. Zonder er erg in te hebben, zeggen we tegenwoordig dat iemand een prettige of juist onprettige uitstraling heeft. We zijn ons er dus wél van bewust dat er zoiets als een ‘ uitstraling ‘ bestaat.
De aura is te fotograferen, dankzij de KIRLIANFOTOGRAFIE, genoemd naar de heer KIRLIAN. Er wordt ook geëxperimenteerd met speciale meetapparatuur. Er zijn ook mensen die een aura kunnen voelen met hun handen. En er wordt ook wel gewerkt met een pendel. Waarbij je aan de draaiing van de pendel de richting van iemands energie kunt zien.
Op oude schilderijen zie je vaak een ‘ stralenkrans ‘ geschilderd om de hoofden van heiligen. Dat wordt een AUREOOL genoemd en heeft dus ook met de aura te maken.
Oefening om jezelf te beschermen van invloeden van buitenaf
Oefening starten voor bescherming. Ga ervan uit dat er groene- aarde-energie is en lichtblauwe of gouden kosmische energie. En maak in gedachten vanuit je stuitje een soort verbinding met het diepste punt, het centrum van de aarde. Alsof er een soort lijntje bestaat.
Zuig in gedachten uit het diepste van de aarde de groene energie naar boven. En laat die door je voeten naar boven komen. Laat de energie in gedachten even ronddraaien. Alsof je je voeten van binnen schoonspoelt.
Laat daarna de groene aarde-energie helemaal door je lichaam spoelen. Heel langzaam naar boven toe. Denk steeds aan een volgend stukje van je lichaam. Ga er in gedachten ook heel bewust naartoe. En je beeldt je in dat alle spanningen die niet van jou zijn, worden meegenomen. Hierbij ga je door totdat je helemaal aan je kruintje bent.
Alles van je rug laten glijden
Ken je de uitdrukking. Alles van je rug laten glijden? Daar is nu het moment voor aangebroken. Want nu laat je alles langs je rug weer naar beneden gaan. En vanuit je stuitje via de speciale lijn die je had bedacht, terug naar het hart van de aarde. Want daar wordt het weer gezuiverd.
Zon boven je hoofd
Zie een soort zonnetje boven je hoofd en laat de warmte van die lichtblauwe of gouden kosmische energie heel langzaam naar beneden zakken. Denk bij jezelf dat daarmee alles in je lichaam, waar eerst negatieve spanningen van anderen zaten, wordt opgevuld met positieve energie. Laat je er helemaal mee verwarmen. Alsof je een heerlijk gouden douche over je heen krijg Maar laat het ook om je heen stromen. Alsof je in een zonnetje van positieve energie staat.
Een douche pakken
Weet je dat ook een douche er voor kan zorgen. Dat jij jezelf beschermd. Vooral als je echt bewust alle narigheid uit je laat spoelen. Want je doet het met je geest, maar het water helpt als symbool. Heb je geen tijd voor een douche, dan hou je gewoon je handen onder de kraan. Ook dat werkt goed.
Denk als het ware dat alle ellende en narigheid van anderen het afvoerputje ingaan! Om je spanning los te laten en jezelf weer op te laden, kan je ook even niets doen. Tot jezelf komen, naar ontspannende rustige muziek luisteren.
Vergroot je eigen energieveld
Verder kan het helpen om bewust de energie die je om je heen hebt, je aura, te vergroten. Wanneer je er moeite mee hebt ergens naar binnen te stappen. Of wanneer je denkt dat het ergens lastig voor je kan zijn.
Stel je in gedachten voor dat je normaal een kubieke meter energie om je heen hebt en maak er dan nu twee van. Of denk dat je een soort ei van licht om je heen hebt. Je voelt je dan ook letterlijk meer beschermd. Als je dat gevoel vasthoudt, zal je beter jezelf kunnen blijven.
Het is ook heel praktisch bij een examen, waar iedereen om je heen nerveus rondloopt. Ook als je je gewoon wat onzeker voelt, is dit bruikbaar.
Bescherming AE Michaël
Uiteraard is er ook nog de mogelijkheid om in gedachten, dagelijks de beschermende lichtblauwe mantel van AE Michaël over je heen te trekken. Voordat je je woning verlaat. Bedank AE Michaël voor zijn bescherming.
Het allerbelangrijkste is dat je je bewust bent van jezelf en van de ander. Zodat je duidelijk de grens kan leren aanvoelen. Je kan de oefening inspreken en zo vaak gebruiken als je zelf nodig hebt. Uiteraard zijn er nog veel andere mogelijkheden om je te beschermen. Mocht je er mee aan de slag willen. of meer over willen weten? Kun je in contact komen via een online chat op de website Mediumchat.org. Nu heb je een oefening om je beter te beschermen.
Datum: 13-09-'25
Terug naar overzicht

